Vous n'êtes pas connecté
S'identifier
S'enregistrer
Site familial PremiumPlus
Bienvenue
                                                           "Żyjemy dopóty, 

                                                     dopóki ktoś o nas pamięta"

                                                                                                                                                                                                       
Nazywam się Sławomir Włodarczyk. Tę witrynę stworzono za pomocą portalu MyHeritage.com. Jest to wspaniały system, umożliwiający każdemu utworzenie witryny dla swojej rodziny, opublikowanie w Internecie swojego drzewa genealogicznego i dzielenie się zdjęciami rodzinnymi.
W razie jakichkolwiek opinii lub komentarzy, dotyczących tej witryny, proszę kliknąć ici, żeby się ze mną skontaktować.
Notre arbre généalogique est affiché en ligne sur ce site ! Il y a 4064 noms dans notre site familial. L'événement le plus ancien est la naissance de FRIDLIN SCHINBEIN. (1597). L'événement le plus récent est la naissance de <Privé> Litwin (1 juillet 2014).
Witrynę ostatnio zaktualizowano dnia 22 juillet 2014. Aktualnie w witrynie zarejestrowało się 43 członków. Si vous souhaitez également devenir membre, veuillez cliquer ici.   Dobrej zabawy!

Voir l'arbre généalogique
Nouvelles de la famille
 
Plus d'anciennes nouvelles
Articles d'actualité
Genealogia:Parafia Pamięcin - śluby
Posté par: Sławomir Włodarczyk sur 13 mai 2014 05:05
Jak ktoś posiada informacje o ślubach z parafii Pamięcin (do 1940 r.) oraz parafii Jastrzębniki (istniała do 1820, potem przłączona do parafii Pamięcin) w pow. kaliskim, proszę o kontakt lub zostawić informację w komentarzach.
1866
1. Jan Pietrus (41 l, wd.) o. Kacper m. Małgorzata - Helena Nogajowa zd. Kubiak (40 l, wd.) o. Sebastian m. Katarzyna
2. Andrzej Piłat (21 l) o. Jan m. Małgorzata - Marianna Grzegorzewska (23 l) o. Szymon m. Elżbieta
4. Andzej Fingas (28 l, wd.) o. Jan m. Wiktoria - Karolina Cierniak zd. Pawlaczyk (34 l. wd.) o. Jakub m. Jadwiga
7. Rafał Pawlaczyk (26 l.) o. Kacper m. Barbara - Antonina Stępień (17 l.) o. Tadeusz m. Franciszka
8. Bonewantura Pękala (19 l) o. Michał m. Marianna - Agnieszka Janiak (24 l) o. Jan m. Marianna
9. Marek Jerzyk (25 l) o. Mateusz m. Katarzyna - Łucja Brdys (20 l) o. Roch m. Zuzanna
11. Ludwik Stróżak (26 l) o. Michał m. Małgorzata - Rozalia Witczak (25 l) o. Jakub m. Marianna
12. Anastazy Wawer (24 l) o. Jakub m. Marianna - Stefania Błaszczyk (18 l) o. Michał m. Marianna
13. Łukasz Pyjecki (22 l) o. Antoni m. Katarzyna - Rozalia Urbaniak (2o l) o. Wojciech m. Elżbieta
14. Stanisław Pasternak (27 l, wd.) o. Wojciech m. Franciszka - Elżbieta Beker (21 l) o. Roch m. Urszula
15. Franciszek Durka (26 l) o. Tomasz m. Rozalia - Małgorzata Adryan zd. Nogaj (40 l, wd.) o. Piotr m. Józefa
16. Tomasz Maciejewski (44 l, wd.) o.Piotr m. Marianna - Petronela Sobczak zd. Foczpan (44 l, wd.) o. Filip m. Józefa
17. Ignacy Kubalak (26 l) o. Paweł m. Zuzanna - Antonina Korach zd. Maciejewska (43 l, wd.) o. Andrzej m. Julianna
1867
1. Bartłomiej Kościelak (40 l, wd.) o. Wawrzyn m. Marianna - Józefa Matczak (29 l) o. Paweł m. Marianna
2. Stanisław Terzyk (23 l) o. Grzegorz m. Franciszka - Rozalia Cichecka (24 l) o. Szymon m. Wiktoria
3. Michał Frantczak (20 l) o. Jakub m. Elżbieta - Agnieszka Michalak (16 l) o. Kacper m. Franciszka
6. Aleksy Walczak (23 l) o. Jakub m. Franciszka - Antonina Stefaniak zd. Matuszczak (30 l, wd.) o. Maciej m. Rozalia
7. Mateusz Frączczak (26 l, wd.) o. Jan m. Marianna - Antonina Staszak (17 l) o. Michał m. Anna
8. Antoni Piłat (20 l) o. Jan m. Małgorzata - Prakseda Wysocka (16 l) o. Jan m. Marianna
9. Józef Stefaniak (26 l) m. Marianna - Salomea Frączczak (21 l) o. Jan m. Marianna
10. Józef Zgorzelak (25 l) o. Bartłomiej m. Urszula - Franciszka Urbańska (31 l) o. Ignacy m. Jadwiga
11. Kacper Kończyński (24 l) o. Łukasz m. Katarzyna - Tekla Nowak (29 l) o. Michał m. Franciszka
12. Antoni Głogowski (30 l, wd.) o. Franciszek m. Franciszka - Marianna Hofmaniak (23 l) o. Mikołaj m. Balbina
13. Wojciech Biesiada (27 l) o. Szymon m. Petronela - Michalina Szczepaniak (24 l) o. Kacper m. Brygida
14. Stanisław Kończyński (22 l) o. Łukasz m. Katarzyna - Rozalia Bakalarek (21 l) o. Bogusław m. Julianna
15. Łukasz Matuszczak (35 l, wd.) o. Urban m. Franciszka - Marianna Zrzynka (25 l) o. Jan m. Florentyna
16. Jan Olejniczak (50 l, wd.) o. Wojciech m. Marianna - Marianna Trzmiel (41 l) m. Helena
1868
2. Jan Radzimiński (35 l) m. Florentyna - Wanda Karolina Ośmiałowska (22 l) o. Franciszek m. Franciszka
3. Michał Nowaczyk (27 l) o. Ignacy m. Marianna - Józefa Banasińska zd. Dessauer (26 l) o. Antoni m. Franciszka
4. Andrzej Dobrosik (30 l) o. Paweł m. Rozalia - Franciszka Macczak (21 l) o. Jakub m. Agnieszka
5. Szymon Cieślak (21 l) o. Andrzej m. Konstancja - Katarzyna Ginalska (21 l, wd.) o. Tomasz m. Agnieszka
6. Michał Macczak (23 l) o. Andrzej m. Agnieszka - Józefa Mielcarek zd. Błaszczyk (40 l, wd.) o. Szymon m. Katarzyna
7. Polikarp Celer (26 l) o. Ignacy m. Agnieszka - Seweryna Frantczak (18 l) o. Wojciech m. Karolina
9. Edward Jursz (37 l) o. Wilhelm m. Marianna - Emilia Lisiecka zd. Fidler (36 l) o. Ferdynand m. Ludwika
1869
1. Ignacy Gilaczyk (27 l) o. Szymon m. Rozalia - Domicela Bieńkowska (21 l) o. Wojciech m. Katarzyna
2. Piotr Chojnacki (24 l) o. Stanisław m. Katarzyna - Daniela Nogaj (20 l) o. Wojciech m. Franciszka
4. Antoni Markiewicz (20 l) o. Tomasz m. Józefa - Aniela Włodarczyk (23 l) o. Maciej m. Wiktoria
5. Walerian Stanisławski (20 l) o. Maciej m. Marianna - Marianna Urbaniak (19 l) o. Jan m. Agnieszka
6. Augustyn Grzelak (26 l) o. Tomasz m. Agnieszka - Weronika Urbaniak (17 l) o. Jan m. Agnieszka
7. Apolinary Biesiada (25 l) o. Szymon m. Petronela - Józefa Okręciak (21 l) o. Łukasz m. Katarzyna
8. Michał Radojewski (40 l, wd.) o. Sebastian m. Jadwiga - Petronela Pleczak zd. Broniszewska (36 l, wd.) o. Paweł m. Agnieszka
9. Józef Wielgosz (23 l) o. Franciszek m. Marianna - Franciszka Janczak (21 l) o. Kazimierz m. Marianna
10. Wojciech Kudliński (25 l) o. Ignacy m. Justyna - Kornelia Olszewska zd. Kościelniak (27 l, wd.) o. Antoni m. Wiktoria
11. Maciej Sibiński (33 l, wd.) o. Wawrzyn m. Konstancja - Marianna Pawlaczyk (17 l) o. Szymon m. Józefa
12. Tomasz Kleczewski (26 l) o. Maciej m. Marianna - Marianna Błaszczyk (23 l) o. Hieronim m. Katarzyna
13. Rafał Bakalarek (27 l) o. Bogumił m. Juliana - Michalina Urbaniak (19 l) o. Wawrzyn m. Elżbieta
14. Andrzej Zbawiony (38 l, wd.) o. Jan m. Antonina - Katarzyna Kościelak (25 l) o. Mikołaj m. Tekla
15. Tomasz Maciejewski (47 l, wd.) o. Piotr m. Marianna - Franciszka Bilińska zd. Mielcarek (40 l, wd.) o. Antoni m. Marianna
16. Tomasz Kuczma (21 l) o. Maciej m. Michalina - Juliana Kościelak (20 l) o. Maciej m. Marianna
17. Adam Matiuszczyk (35 l) o. Paweł m. Barbara - Marianna Pietrasik zd. Kościelak (45 l, wd.) o. Piotr m. Anastazja
1870
2. Nikodem Mencel (38 l) o. Roch m. Natalia - Anastazja Szewcińska (28 l) o. Piotr m. Helena
6. Walenty Semny (44 l, wd.) o. Michał m. Dorota - Katarzyna Chojnacka zd. Wojtczak (50 l, wd.) o. Franciszek m. Franciszka
1871
1. Marcin Adrian (48 l, wd.) o. Sebastian m. Urszula - Ewa Sobczyk zd. Gil (40 l, wd.) o. Szymon m. Małgorzata
2. Augustyn Bieliński (50 l, wd.) o. Szymon m. Jadwiga - Francciszka Paprzycka zd. Ławińska (22 l, wd.) o. Nikodem m. Magdalena
3. Jakub Kołodziejczak (22 l) o. Piotr m. Józefa - Antonina Pyjecka (22 l) o. Antoni m. Katarzyna
7. Andrzej Radzimski (23 l) - Franciszka Wongiel (21 l) o. Tomasz m. Marianna
1901
1. Kajetan Książyk (28 l) o. Wawrzyniec m. Franciszka - Maryanna Józefiak (19 l) o. Paweł (Zagorzynek)
2. Antoni Andrzejewski (22 l) o. Józef m. Teofila - Katarzyna Kończyńska (21 l) (Zagorzyn)
3. Józef Krzyżaniak (34 l) o.Wojciech m. Rozalia - Barbara Sobczak (19 l) (Pruszków)
4. Ignacy Małecki o. Adam - Leontyna Cieślak o. Jan m. Stefania (Bogucice)
5. Antoni Przyraniak (21 l) - Elżbieta Kaszuba (25 l) (Dojutrów)
6. Marcin Pinczewski - Konstancja Piłacińska (Pruszków)
7. Tadeusz Kowalski (25 l) o. Baltazar m. Marianna - Franciszka Jamrozik (18 l) (Zagorzynek)
8. Wawrzyniec Ambroziak albo Jamrozik (26 l) - Maryanna Gawroniak (Poklęków}
1903
26. Antoni Janas (23 l) - Józefa Tomczyk (19 l)
27. Antoni Owczarek (24 l) - Michalina Jerz (24 l)
28. Franciszek Dutkiewicz (19 l) - Augustyna Kołodziejczak
29. Ignacy Kałużny - Józefa Marciniak
30. Czesław Dróżbiak vel Gruszczynski (23 l) - Antonina Gryska (21 l)
1904
9. Walenty Wielgosz - Marianna Fingas o. Adam m. Katarzyna
1905
1. Nepomucen Adryan - Franciszka Gałka (22 l) o. Franciszek m. Marianna
objaśnienia; wd.-wdowiec wdowa, o.-ojciec, m.-matka, zd.-z domu, l.-lat,
0 commentaires|152 Vues|Voir l'article complet
Visites
0016421
 
Chargement en cours...
Chargement en cours...